ŻYCZENIA NA 100-LECIE POLICJI PAŃSTWOWEJ

100-lecie Policji

Szanowne funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji. Drodzy pracownicy, rezerwiści oraz Wy, policyjne rodziny!

Obchodzimy dzisiaj 100-lecie Policji Państwowej w Polsce, rocznicę ważną nie tylko dla wszystkich, którzy z tą zaszczytną służbą byli czy są związani ale także dla nas, obywateli którzy jesteśmy beneficjentem Waszych działań, Waszej służby na rzecz społecznego bezpieczeństwa.

Niestety, w związku z przyjętymi przez organizatorów i patronów uroczystości służb mundurowych, po raz kolejny nie zostałam zaproszona na te uroczystości. Nowe, dość szczególne standardy współpracy powodują, że i dzisiaj nie dano mi możliwości osobistego zwrócenia się do Was podczas miejskich obchodów 100-lecia Policji w Suwałkach.

Jako posłanka na Sejm RP reprezentująca tysiące mieszkańców Suwałk i całego regionu pragnę złożyć wyrazy najwyższego szacunku i uznania dla Waszej codziennej, policyjnej służby. Wasza praca, Wasze zaangażowanie, odwaga i poświęcenie powodują, że jako społeczeństwo możemy czuć się bezpieczni.

Jestem świadoma tego, że i w Waszej służbie zdarzają się sytuacje trudne a nawet takie, na które nie powinno być przyzwolenia. Staram się w swojej poselskiej pracy zwracać na nie uwagę. Dziś jednak skupiam się na Waszym święcie.

Przyjmijcie więc najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów w sferze zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym. Niech warunki Waszej pracy będą z każdym rokiem coraz lepsze a służba jak najbardziej bezpieczna. Niech to co robicie ma zawsze na celu dobro Ojczyzny i bezpieczeństwo każdego obywatela.