SPOTKANIA Z WYBORCAMI
W BIAŁYMSTOKU

Dzisiejszy Piknik Europejski w Białymstoku dał kandydatom Koalicji Europejskiej kolejną możliwość zaprezentowania się i przedstawienia poglądów na sprawy nurtujące wyborców. Cieszę się, że jestem w tej drużynie i że mogłam na Rynku Kościuszki spotkać tak wielu mieszkańców Białegostoku. Największą jednak satysfakcję sprawiało mi, gdy ludzie chcieli się przy mnie zatrzymać przyjąć pudełeczko z cebulką czerwonego mieczyka i spędzić chwilę na wspólnej rozmowie.

Podobnie jak inni kandydaci Koalicji Europejskiej odpowiadałam na pytania i mówiłam o swoim programie wyborczym. Między innymi o bezpieczeństwie Polaków, o mieszkających w naszym kraju mniejszościach narodowych, o roli i miejscu Polski w Europie. Nie unikałam tematów trudnych bo przecież najważniejsze jest to by ze sobą rozmawiać.

Była słoneczna pogoda, dla dzieci i dorosłych przygotowano konkursy, udzielaliśmy wywiadów dla telewizji i oczywiście prowadziliśmy akcję zachęcania ludzi do udziału w wyborach i głosowania na naszą koalicję.

#26maja #WielkiWybór #KoalicjaEuropejska #BożenaKamińska

Zobacz, polub, skomentuj na Facebooku