pobrane94xx

KANDYDAT KOALICJI OBYWATELSKIEJ
NA PREZYDENTA SUWAŁK

Brałam dziś udział w konwencji samorządowej zorganizowanej przez Koalicje Obywatelską w Suwałkach. Podczas spotkania ogłoszono, że kandydatem KO na prezydenta grodu nad Czarną Hańczą jest 33 letni ekonomista, jeden z dyrektorów Agencji Rozwoju Regionalnego Ares w Suwałkach oraz wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w tym mieście. Kandydat to również były dyrektor Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód.

W konwencji uczestniczyli między innymi liderzy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer. Obecni byli działacze lokalnych struktur PO oraz Robert Tyszkiewicz, przewodniczący Platformy Obywatelskiej na Podlasiu.

– To jest szansa na zmianę pokoleniową w Suwałkach. Nasz kandydat to młody człowiek, który niesie ze sobą nową wizję miasta – mówiła Katarzyna Lubnauer, przedstawiając kandydata koalicji na prezydenta Suwałk. – Nasz kandydat daje szansę naprawienia tego, co już zostało zepsute w tym mieście – dodała.

– Któż lepiej pokieruje miastem niż osoba, która w tym właśnie mieście zbudowała fundamenty swojego osobistego sukcesu?W Suwałkach potrzebna jest prawdziwa mądra i dobra zmiana, potrzebny jest tu dobry mądry samorząd. To da wielką szansę na sprostanie wyzwaniom, jakie niesie przyszłość – mówi Robert Tyszkiewicz lider PO w Podlaskiem.